post

Aydos Ormanı'nda vahşet!

Aydos Ormanı'na mantar toplamak için giden vatandaşlar 40’lı yaşlarda bir kadın cesedi buldu. Polis, cesedin Seher O'ya ait olduğunu ve ilişkisi olan M.İ. tarafından satırla öldürüldüğünü tespit etti. M.İ'nin cinayetin ardından intihar ettiği ortaya çıktı.

İstanbul Kartal’daki Aydos Ormanı'na mantar toplamaya giden vatandaşlar korkunç bir manzarayla karşılaştı. 40'lı yaşlarındaki bir kadının cesedini gören vatandaşlar durumu hemen polise bildirdi.

Olay yerinde güvenlik önlemleri alan polis ekipleri incelemelerde bulundu. İddiaya göre polis, adının Seher O. olduğunu belirlediği kadının cesedinin birkaç gündür ormanda olduğunu ve cinayeti işleyen şahsın kaçarken ormana bazı eşyalarını attığını tespit etti. Ayrıca kadının boynunun arka tarafına satırla vurularak öldürüldüğünü belirledi.

Olayla ilgili inceleme yürüten polis, kadının bir süre ilişki yaşadığı, daha sonra ayrılmak istediği iddia edilen M.İ. isimli şahıs tarafından öldürüldüğünü tespit etti. Kadının kendisinden ayrılmak istemesini hazmedemeyen M.İ.’nin ise olaydan sonra Maltepe’de intihar ederek yaşamına son verdiği öğrenildi. Olay yerine gelen kadının ailesinin cesedin kimliğini teşhis etmesinin ardından ceset adli tıp morguna kaldırıldı.

Cesedi ormanda fark eden vatandaş, “Buraya mantar toplamaya geldim, gezerken gördüm. Hiç kımıldamıyordu. Baktım polise haber verdim” dedi.

https://www.tv100.com